Οι Πρόσκοποι Θεσσαλονίκης φιλοξενήθηκαν στο studio του Δημοτικού Ραδιοφώνου Θεσσαλονίκης – FM 100.6 και στην εκπομπή της κυρίας Αγγελικής Δεληγιάννη – Γεωργακά και συζήτησαν για την πίστη στις αξίες της ζωής, την προσφορά στη νεολαία και στο κοινωνικό σύνολο, την αγάπη και τον σεβασμό στη φύση.
![](https://scoutsofthessaloniki.gr/wp-content/uploads/2020/05/88166347_2677656015800438_6999539830430367744_n.jpg)
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε το Δημοτικό Ραδιόφωνο Θεσσαλονίκης και την κύρία Αγγελική Δεληγιάννη – Γεωργακά για την ωραία συζήτηση και τη φιλοξενεία.